Uygulamalar

 • Sıvı gıda üretiminde proses ve dolumun karmaşık entegrasyonun bir bütün olarak işlevini yerine getirmesi esastır. Raporlama ve veri saklanması üretim ile paralel yürütülmeli ve yazılım uygulamaları gıda üretimi ile ilgili detaylı bir altyapıya sahip olmalıdır. 

  Yapmakta olduğumuz otomasyon sistemleri, gelişmiş enformasyon teknolojileri ile engin tecrübenin kombinasyonunu temsil etmektedir. Endüstriyel standartlarda yazılım ve donanım paketleri kullanımımız, gıda üretim tesislerindeki haberleşme sorunlarını tamamen ortadan kaldırmaktadır.
   
   
  Production of liquid food is a complex integration of processing and packaging modules that need to function as a whole. Reporting and data handling has to run in parallel to production and software applications must incorporate detailed knowledge of food production.

  Our automation systems represents the ideal combination between advanced information technology and comprehensive application knowledge. Usage of open industry standard software and hardware packages breaks through all the difficulties to good communication within a food processing plant
   

 • YUKARI