Uygulamalar

 • Orbit Mühendislik olarak ülke bazında ve yurt dışında gelen taleplere göre müşteri odaklı süt tesisleri kurulumlarında dinamik kadrosu ile müşteri odaklı projeler sunmaktadır.

  Çiğ sütün fabrikaya girişinden paketlenmesine kadar olan süreçlerin hepsinde PLC kontrollü tam otomatik çözümler üretmekteyiz. Süt ürünleri olarak krema, tereyağ, sade yağ, peynir üretim hatları, lor ve PAS hatları, şişe süt, UHT süt için mühendislik projelendirmeleri neticesinde komple tesis ve ekipmanlar için EHEDG standartlarına ve gıda güvenliğine uygun dizayn ve çözümler sunmaktayız.

  Orbit Engineering offers localy and internationally dair plant projects according to the demands of customers with its dynamic stuff.

  We are making projects from raw milk inlet to factory up to packaging with fully automation integrated with PLC control. As dairy we are not only deaing with UHT or pasteurized milk but also with cream, butter, cheese production lines, whey and ricotta processing key turn plants or single equipments adapted to the existing systems. Project management is delicatelly handled according to the EHDEG piping and installation rules and also obeying the food safety regulations,too.
   
   

   

 • YUKARI