Ürünlerimiz

 • Üretim öncesi/sonrası hat temizliğinin/sanitasyonunun yerinde yapılmasına olanak sağlayan CIP ünitesi sadece süt ürünleri endüstrisinde değil, meşrubat, gazlı içecekler ve hazır gıda sektöründe de kullanılmaya uygun halde tasarlanmıştır. Tüm modellerin ana özelliği su ve yıkama kimyasalının sistem içi sirkülasyonudur. Tam otomatik olan çalışan bu sistemler kimyasal tassarrufu sağlamak amacıyla iletkenlikölçer cihazına sahiptirler. Sistemin bir parçası olan kimyasal çözelti tankları ile kimyasal geri kazanılmaktadır. CIP sistemleri, gereksinime göre farklı kapasite ve özelliklerde dizayn edilebilir. 7,000 l/h- 60,000 l/h arası kapasite olabileceği gibi birden fazla kimyasal çeşidi desteklenebilir, termal sanitasyon veya kimyasal dezenfeksiyon seçenekleri sunulabilir.
   
   
  There are models suitable not only for dairy, but also for beverage, carbonated soft drink, cheese, prepared food, brewery and other CIP applications. All models function by means of circulating water and detergent. All models have recovery tanks for detergent solutions and can also be used for hot water sanitation.

  The unit can be specified different capacities, different cleaning points and for various combinations of detergent (recovery or single use) and also to include chemical disinfectant according to specification. The system can have one or more pressure lines with capacity alternatives from 7,000 l/h to 60,000 l/h.
   

 • YUKARI